Şirket Profili

2M Makina kaldırma, iletme ürünleri ve servisleri alanında Türkiye’nin lider tedarikçisidir.

2M Makina, müşterilerine kaldırma ve iletme ürünleri ile ilgili, ürün tedariğinden başlayan, tamir, bakım, test ve muayene, kontratlı kiralama, eğitim ve sertifikalandırma yönetimi ile devam eden komple çözümler sunar.

2M Makina, yüksek kaliteli kaldırma iletme ürünleri tedarikçisi ve teknik çözüm ortağı olarak sektörde gıpta edilen bir itibara sahipken, aynı zamanda terzi işi tasarımlar ve TS EN standartlarına uygun imalat konusunda da faaliyet göstermektedir. Sunduğu yenilikçi çözümlerle haklı bir üne sahipken, doğru ürün seçimi ile müşterilerinin tasarruf etmelerini de sağlar.

İmalat, endüstri, inşaat, otomotic, enerji, alt yapı, maden, liman, denizcilik, raylı taşımacılık ve savunma sanayi gibi son derece geniş ve bir o kadar zorlu gereksinimlere sahip sektörlere hitap etmektedir.

En saygın markalara ait 10.000’den fazla endüstriyel ürünün bir çoğunu stoklarında tutmakta ve her türlü ihtiyaca hızla cevap verebilecek altyapısı ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Misyonumuz

2M Makina müşterilerilerine, güvenlik ve kalite standartlarını karşılayan ve bunları en üst kademeye taşıyan ürün ve hizmetler sunar. Faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde aktif ve üretken satış ve servis ekipleri ile güçlenmeyi ve büyümeyi, hizmet verilen tüm uygulama alanlarında referans gösterilen bir kaynak olmayı hedefler. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarının ve müşterilerilerinin memnuniyetine, emniyetine ve sağlığına önem verir.

Vizyonumuz

Malzeme kaldırma ve iletme ile Personel erişimi ve eminyeti ekipmanları alanında Türkiye pazarının en büyük tedarikçisi olmak.

Ekibimiz

Murat Öz
Murat Göksoy
Mehmet Ali Öz
Necmettin Koyunoğlu
Kadriye Yaman
Aykut Aydoğdu
Fulya Bucaklı
Ferdi Uluay
İbrahim Nurhan
Oğuz Dizdar
Hasan Can Göksoy
Rıza Yüksel
Ahmet Öz
Emin Filibelioğlu
Pınar Balta
Sevcan Yaslı
Şeydanur Esen
Ferit Daban

Davranış İlkelerimiz

Her koşulda müşterinin işini en güvenilir şekilde gerçekleştirebilmesi için en doğru ürün ve projeyi önermek.

Her ne sebeple olursa olsun iş güvenliği, iş sağlığı ve çevreyi tehlikeye atan, proje ve taleplerin içinde yer almamak.

Müşterilere satış sırasında en iyi servisi vermek ve 2M Makina’nın bilgilerinin gizliğine titizlikle uymak.

Projelerimizi gerçekleştirirken çevreye ve insanlara saygılı olmak ve etik kurallara uymak.

Değerlerimiz

Rekabetçilik
Güvenilirlik

Sorumluluk

Üretkenlik

Nezaket

Süreklilik

Rekabetçilik
Sorumluluk
Güvenilirlik
Süreklilik
Üretkenlik
Nezaket