Eğitimler

2M Makina, alanında uzman sertifikalı eğitmen kadrosu ile malzeme kaldırma, taşıma, iletme ile yüksekte güvenli çalışma ve düşme koruyucular konularında eğitimler vermektedir. İşletmelerde işveren ve çalışanlar için kritik sonuçları olan iş kazaları ve bunlardan doğabilecek kayıpları en aza indirebilmek için büyük önemi olan bu eğitimler teorik ve pratik bilgiler ile şirketinize kalıcı faydalar sağlayacaktır. Eğitimler sonunda katılımcılara 2M onaylı sertifikalar verilmektedir.

Test ve Muayene

Kaldırma, iletme, erişim ve yüksekte çalışma emniyeti ürünlerinin periyodik kontrol sürelerine uygun olarak test ve muayene hizmetleri sunuyoruz. Ürünlerle ilintili Türk ve Avrupa Standartlarına bağlı kalarak teknik servis ekibimiz: tahribatsız muayene ile yük testleri, statik ve dinamik test hizmetleri vermektedir. Ürünlerin doğru ve güvenli çalışmasını temin etmek için yasalarla da zorunlu kılınmış olan periyodik kontroller sonucunda firmamız tarafından test ve muayene raporu verilmektedir.

Teknik Destek

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize; sorunlarını algılamak, süreçlerini optimize etmek hedefi ile ürün odaklı değil çözüm odaklı destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Yerinde verdiğimiz teknik destek hizmetlerimiz ile problemleri teşhis edip, maliyet ve kazanç kriterlerini gözeterek çözüm önerilerimizi sunuyor, işletmelerde süreç iyileştirmelerine ve daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmaya katkıda bulunuyoruz.

Tamir ve Bakım

Deneyimli, eğitimli ve üretici firmaların her birinden sertifikalı teknik bakım kadromuz ile arızalı veya hasarlı ürünlerinizin eksiklerini tespit ediyor, orijinal yedek parçalar ve uygun ekipmanlar ile tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Ürün Tanıtım Videoları

Sertifikalar

Temsilcilikler